Ella talu on pisike vana metsavahi kordon Võrumaal, ehitatud 1928 aastal. Koht, mis on kannab endas aastakümnete energiat ning vaimu. Eemal muust maailmast ja meeletust kiirustamisest. Eraldiseisev ruum, mis laseb vaimul vabalt lennata.
Suvel ja sügisel on Ellal mõnus metsaande varuda, talvel mütata lumehangedes või sumada põlvini poris. Kevadelvõib lasta linnulaulul kõrvu paitada.
Seal on piisavalt ruumi Solmannite perele, aiamaale, lilleaiale ning tulevasele pisikesele lambakarjale.

Loodus on alati inspireeriv oma värvide ning lõhnadega. Olgu väljas mõnus päikesepaiste ja suvesoojus või kontidesse pugev niiskus koos lõikava tullega. Nautides seda ilu ja väge, on loogilise jätkuna Ella loodusvärvid kandunud edasi kangastele. Taimedega värvimine on aeglane, arhailine ja nauditav protsess, mis ikka ja jälle viib üllatava tulemuseni. Suurema osa värvitaimedest korjame me lähiümbruse loodusest või Ella talu väikesest aiast, nõnda paneme igasse loodud esemesse suure tüki iseendast.  

NaturalSolmann sai alguse soovist luua klassikalisi, omanäolisi ja praktilisi kodutekstiile sinu ja sinu kodu jaoks. Andmaks inimestele võimaluse võtta koju kaasa killukest metsikut energiat, mida käega katsuda ja põsega silitada. Loodust, mis on ühendatud kvaliteetsete naturaalsete tekstiilisega - linane, puuvillane ja villane.
Kõik tooted on meie enda poolt hoole ja armastusega õmmeldud ning värvitud mõnusas koostöös Lõuna-Eesti loodusega.