NaturalSolmann on perekond, kes püüab taastada meie sidet metsiku looduse ning taimedega. Olgu väljas mõnus päikesepaiste ja suvesoojus või kontidesse pugev niiskus koos lõikava tullega - loodus inspireerib oma värvide ning lõhnadega. Nautides seda ilu ja väge, on meieni jõudnud looduse enda värvid. Nii kodumaisest Eestist kui ka eksootilsest maailmast. Taimedega värvimine on aeglane, arhailine ja nauditav protsess, mis ikka ja jälle viib üllatava tulemuseni. Suurema osa värvitaimedest korjame me lähiümbruse loodusest või Ella talu väikesest aiast, nõnda paneme igasse loodud värvitaimede segusse ning valminud esemesse suure tüki iseendast.  

Ella talu on pisike vana metsavahi kordon Võrumaal, ehitatud 1928 aastal. Koht, mis on kannab endas aastakümnete energiat ning vaimu. Eemal muust maailmast ja meeletust kiirustamisest. Eraldiseisev ruum, mis laseb vaimul vabalt lennata.
Suvel ja sügisel on Ellal mõnus metsaande varuda, talvel mütata lumehangedes või sumada põlvini poris. Kevadel võib lasta linnulaulul kõrvu paitada. Seal on piisavalt ruumi tervele Solmannite perele, lemmikloomadele, taimeaiale ning meriino lammastele.
Ella talu perenaisel Janika on lõpetanud Eesti Maaülikooli ning aastaid ise taimi kasvatanud ning tegelenud värvitaimede korjamisega. Nüüd on ta Võrumaal sisse seadmas enda isiklikku värvitaimede aeda.

NaturalSolmann sai alguse soovist tuua loodus meile käeulatusse. Anda inimestele võimalus osa saada ning võtta koju kaasa killuke metsikut energiat - käega katsuda ning tunda värvide tõelist lõhna.