Olgu väljas soe päikesepaiste või krõbisev külm  - looduse värvid ja lõhnad on alati inspireerivad. Nautides seda metsikut ilu, oleme aru saanud kui kaunis vägi meid ümbritseb.    
Solmanni värvistuudio asub nii eemal kiirustavast maailmas, kui ka 

Suvel ja sügisel saab oma käega katsuda looduse tärkamist ja suikumist, talvel mütata lumehangedes või sumada põlvini poris. Kevadel võib lasta ennast linnulaulul kurdistada. Siin on piisavalt ruumi nii loodusele endale, kui ka väikesele perele koos oma värvitaimede ja koduloomadele.
Teekond taimetrükini  sai alguse soovist tuua loodusvärvid meile lähemale. Ümbritseda enda kodu ja oma keha taimedest saadud erinevate toonide ja mustritega. Soovist lisada kangastele juurde uus tähendus. Hoides ja väärtustades sellega nii meid ennast kui ka loodust.  Taimedega värvimine on arhailiset aeglane ja nauditav protsess, mis ikka ja jälle annab üllatava tulemuse. Palju värvitaimi leiame meie lähiümbruse loodusest või enda värviaiast. Nõnda paneme igasse valminud esemesse suure tüki iseendast ja meid ümbritsevast taimsest energiast
Oma tootmisel püüdleme selle poole, et saaksime anda loodusest võetud energia ja tooraineid sinna rahuliku südamega tagasi.